Táborské soukromé gymnázium a Základní škola, s. r. o., Zavadilská 2472, 390 02 Tábor 2
Načítání… |
Změny v rozvrhu úterý 19. 3.
Nepřítomné třídy - nejsou
Nepřítomní učitelé |
0 |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
8 |
9 |
Blažková Adriana |
- |
Skal |
- |
Žib |
- |
Nov |
- |
Zed |
.. |
- |
Dobešová Adéla |
|
Šnaj |
Duch |
- |
Vej |
- |
- |
Rot |
Skal |
- |
Drbalová Vondrášková Jaroslava |
- |
Lís |
Hejč |
Skal |
SvŽa |
Cir |
Rot |
- |
- |
- |
Hesová Pavla |
- |
Kotk |
- |
Kri |
Skal |
Žib |
- |
- |
- |
- |
Jansa Luboš |
|
Rot |
Rot |
- |
- |
Ben |
Ben |
- |
|
|
Lískovcová Jana |
|
|
|
NoWi |
- |
Duch |
SvSi |
|
|
|
Šnajdr Karel |
|
|
|
|
- |
Mlá |
Mlá |
|
|
|
Místnosti mimo provoz - nejsou
Změny v rozvrzích učitelů |
Kotková Lenka |
1 |
supl.
(Hes PedD)
|
Čj |
5.A |
5.A |
přespočetná hod. |
|
Círusová Alžběta |
5 |
supl.
(DrV Absc)
|
M |
KVAR |
KVAR |
dozor |
|
Benešová Veronika |
5 |
spojeno
(Jans Absc)
|
Tv |
6.A (chl)+ |
|
|
6 |
spojeno
(Jans Absc)
|
Tv |
6.A (chl)+ |
|
|
|
Blažková Adriana |
4. - 5. hod, 0. hod, 7. hod, 2. hod, 8. hod, 6. hod, 1. hod, 9. hod, 3. hodObecný pedagogický dohled |
|
Duchoslavová Markéta |
2 |
supl.
(Dob Absc)
|
Čj |
KVAR |
KVAR |
dozor |
5 |
supl.
(Lís PedD)
|
BiG |
SEXT |
SEXT |
přespočetná hod. |
|
Hejčová Kateřina |
2 |
supl.
(DrV Absc)
|
M |
8.A |
8.A |
přespočetná hod. |
|
Hesová Pavla |
4. hod, 9. hod, 8. hod, 3. hod, 0. hod, 7. hod, 1. hod, 5. hod, 2. hod, 6. hodObecný pedagogický dohled |
|
Křivková Iveta |
3 |
supl.
(Hes PedD)
|
Čj |
5.A |
5.A |
přespočetná hod. |
|
Lískovcová Jana |
1 |
supl.
(DrV Absc)
|
M |
SEPT |
SEPT |
přespočetná hod. |
6. hod, 3. hod, 5. hod, 4. hodObecný pedagogický dohled |
|
Mládek Karel |
5 |
supl.
(Šnaj Absc)
|
Fy |
OKTA |
OKTA |
přespočetná hod. |
6 |
supl.
(Šnaj Absc)
|
Fy |
7.A |
7.A |
dozor |
|
Novák Zdeněk |
5 |
supl.
(Blaž PedD)
|
Aj |
4.R |
4.R |
přespočetná hod. |
|
Novotná Winona Marie |
3 |
supl.
(Lís PedD)
|
Pri |
6.A |
6.A |
přespočetná hod. |
|
Rothbauerová Nikola |
1 |
supl.
(Jans Absc)
|
Tv |
KVIN (Chl)+ |
|
dozor |
2 |
supl.
(Jans Absc)
|
Tv |
KVIN (Chl)+ |
|
dozor |
6 |
supl.
(DrV Absc)
|
BiG |
KVAR |
KVAR |
přespočetná hod. |
7 |
supl.
(Dob Absc)
|
HV |
7.A |
7.A |
dozor |
|
Skalková Vlasta |
1 |
supl.
(Blaž PedD)
|
Aj |
SEKU |
SEKU |
přespočetná hod. |
3 |
supl.
(DrV Absc)
|
BiG |
4.R |
4.R |
přespočetná hod. |
4 |
spojeno
(Hes PedD)
|
Nj |
TERC (NJa) |
TERC |
|
8 |
supl.
(Dob Absc)
|
Eh |
SEKU |
SEKU |
za odpadlou |
|
Svobodová Simona |
6 |
supl.
(Lís PedD)
|
BiG |
TERC |
TERC |
přespočetná hod. |
|
Svobodová Žaneta |
4 |
supl.
(DrV Absc)
|
M |
KVIN |
KVIN |
přespočetná hod. |
|
Šnajdr Karel |
1 |
supl.
(Dob Absc)
|
Čj |
PRIM |
PRIM |
dozor |
|
Vejvodová Adéla |
4 |
supl.
(Dob Absc)
|
Čj |
SEKU |
SEKU |
dozor |
|
Zedníková Lenka |
7 |
supl.
(Blaž PedD)
|
KAj |
OKTA |
OKTA |
přespočetná hod. |
|
Žibřidová Lucie |
3 |
supl.
(Blaž PedD)
|
Aj |
PRIM (AJb)+ |
PRIM |
přespočetná hod. |
5 |
supl.
(Hes PedD)
|
Čj |
8.A |
8.A |
přespočetná hod. |
|
Změny v rozvrzích tříd |
5.A |
1 |
Čj |
|
5.A |
supluje |
Kotk |
(Hes) |
3 |
Čj |
|
5.A |
supluje |
Kri |
(Hes) |
|
6.A |
3 |
Pri |
|
6.A |
supluje |
NoWi |
(Lís) |
5 |
Tv |
chl |
|
spojí |
Ben |
(Jans) |
6 |
Tv |
chl |
|
spojí |
Ben |
(Jans) |
|
7.A |
6 |
Fy |
|
7.A |
supluje |
Mlá |
(Šnaj) |
7 |
HV |
|
7.A |
supluje |
Rot |
(Dob) |
|
8.A |
2 |
M |
|
8.A |
supluje |
Hejč |
(DrV) |
5 |
Čj |
|
8.A |
supluje |
Žib |
(Hes) |
|
PRIM |
1 |
Čj |
|
PRIM |
supluje |
Šnaj |
(Dob) |
3 |
Aj |
AJa |
DRU |
supluje |
Žib |
(Blaž) |
3 |
Aj |
AJb |
PRIM |
supluje |
Žib |
(Blaž) |
5 |
Tv |
Chl |
|
spojí |
Ben |
(Jans) |
6 |
Tv |
Chl |
|
spojí |
Ben |
(Jans) |
|
SEKU |
1 |
Aj |
|
SEKU |
supluje |
Skal |
(Blaž) |
4 |
Čj |
|
SEKU |
supluje |
Vej |
(Dob) |
8 |
Eh |
|
SEKU |
supluje |
Skal |
(Dob) |
|
TERC |
4 |
Nj |
NJa |
TERC |
spojí |
Skal |
(Hes) |
6 |
BiG |
|
TERC |
supluje |
SvSi |
(Lís) |
|
KVAR |
2 |
Čj |
|
KVAR |
supluje |
Duch |
(Dob) |
5 |
M |
|
KVAR |
supluje |
Cir |
(DrV) |
6 |
BiG |
|
KVAR |
supluje |
Rot |
(DrV) |
|
KVIN |
1 |
Tv |
Chl |
|
supluje |
Rot |
(Jans) |
2 |
Tv |
Chl |
|
supluje |
Rot |
(Jans) |
4 |
M |
|
KVIN |
supluje |
SvŽa |
(DrV) |
|
SEXT |
5 |
BiG |
|
SEXT |
supluje |
Duch |
(Lís) |
|
SEPT |
1 |
M |
|
SEPT |
supluje |
Lís |
(DrV) |
|
OKTA |
5 |
Fy |
|
OKTA |
supluje |
Mlá |
(Šnaj) |
7 |
KAj |
|
OKTA |
supluje |
Zed |
(Blaž) |
|
1.R |
1 |
Tv |
Chl |
|
supluje |
Rot |
(Jans) |
2 |
Tv |
Chl |
|
supluje |
Rot |
(Jans) |
8 |
Aj |
|
|
odpadá |
|
(Blaž) |
|
4.R |
3 |
BiG |
|
4.R |
supluje |
Skal |
(DrV) |
5 |
Aj |
|
4.R |
supluje |
Nov |
(Blaž) |
|
Pedagogické dohledy u tříd - nejsou
silový čtyřboj - výběr SŠ, na SPŠ Tábor od 9:30, dohled Mgr. Lískovcová, výběr 8 žáků z oktáva/4.R/3.R/septima
setkání Národního metodického kabinetu v rámci projektu "Podpora kurikulární práce škol"
Tv - prima + 6. A- V. Benešová, L. Hlavicová
Erasmus+ setkání v Kostnici (Německo), 6 žáků z tercie, dohled Mgr. Blažková, Mgr. Hesová
přípravná návštěva projektu Erasmus+ (2 vyučující Berufskolleg Werther Brücke Wuppertal, Německo)