Táborské soukromé gymnázium a Základní škola, s. r. o., Zavadilská 2472, 390 02 Tábor 2
Suplování:
<<
v
>>
 
Suplování: Středa 21.2.2018
Nepřítomné třídy0123456789
3.RAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbsc
Nepřítomní učitelé0123456789
Horská Tereza(Absc)....VonMac--MacMusVon
Mach Aleš(Absc)VesVes
Vanišová Radka(Absc)ŽahMacFukArnFukNovŽah
Zedníková Lenka(Absc)LamLamŠvMaKlí
Změny v rozvrzích učitelů:
Arnold Sýkorová Marta4. hodspojeno (Van Absc)AjOKTA (AjA)(sept)
Fuková Anna3. hodspojeno (Van Absc)Aj1.R (AjA)(sext)
5. hodsupl. (Van Absc)D1.R(1)přespočetná hod.
Klímová Adéla5. hodsupl. (Zed Absc)SČJLOKTA(okt)přespočetná hod.
Lambertová Jarmila1. hodsupl. (Zed Absc)ČjTERC(terc)přespočetná hod.
3. hodsupl. (Zed Absc)ČjSEPT(sept)za odpadlou
3. hododpadáČj3.R
Macillisová Pavla2. hodsupl. (Van Absc)DSEPT(sept)za odpadlou
2. hododpadáFy3.R
3. hodsupl. (Hors Absc)DSEKU(seku)přespočetná hod.
6. hodsupl. (Hors Absc)DKVAR(kvar)přespočetná hod.
Musilová Jitka7. hodsupl. (Hors Absc)EvPRIM(prim)přespočetná hod.
Novák Zdeněk6. hodsupl. (Van Absc)DSEXT(sext)za odpadlou
6. hododpadáM3.R
Petrová Hana5. hododpadáNj3.R (NjB)+
Švadlena Marek4. hodsupl. (Zed Absc)Čj1.R(1)za odpadlou
4. hododpadáZ3.R
Švadlenová Markéta5. hododpadáNj3.R (NjA)+
Vesecká Ivona6. hodspojeno (Mach Absc)Tv1.R (Chl)
7. hodspojeno (Mach Absc)Tv1.R (Chl)
Vondrášková Jaroslava2. hodsupl. (Hors Absc)DPRIM(prim)přespočetná hod.
8. hodsupl. (Hors Absc)EvPRIM(prim)přespočetná hod.
9. hododpadáSBIn3.R (SBin)+
Žahourová Žaneta1. hodsupl. (Van Absc)AjSEPT(sept)za odpadlou
1. hododpadáCh3.R
7. hodsupl. (Van Absc)AjSEPT(U1)za odpadlou
7. hododpadáBiG3.R
Změny v rozvrzích tříd:
PRIM2. hodD(prim)suplujeVondrášková Jaroslava(Hors)
7. hodEv(prim)suplujeMusilová Jitka(Hors)
8. hodEv(prim)suplujeVondrášková Jaroslava(Hors)
SEKU3. hodD(seku)suplujeMacillisová Pavla(Hors)
TERC1. hodČj(terc)suplujeLambertová Jarmila(Zed)
KVAR6. hodD(kvar)suplujeMacillisová Pavla(Hors)
SEXT6. hodD(sext)suplujeNovák Zdeněk(Van)
SEPT1. hodAj(sept)suplujeŽahourová Žaneta(Van)
2. hodD(sept)suplujeMacillisová Pavla(Van)
3. hodČj(sept)suplujeLambertová Jarmila(Zed)
7. hodAj(U1)suplujeŽahourová Žaneta(Van)
OKTA4. hodAjAjA(sept)spojíArnold Sýkorová Marta(Van)
5. hodSČJL(okt)suplujeKlímová Adéla(Zed)
1.R3. hodAjAjA(sext)spojíFuková Anna(Van)
4. hodČj(1)suplujeŠvadlena Marek(Zed)
5. hodD(1)suplujeFuková Anna(Van)
6. hodTvChlspojíVesecká Ivona(Mach)
7. hodTvChlspojíVesecká Ivona(Mach)
3.R1.-7., 9. hod Obecná absence třídy

Provozní porada od 14,10 hod. Národní muzeum Praha - pp.Zedníková,Vanišová+ žáci dle seznamu. 3.roč. spojen se septimou - rozvrh podle septimy.